Spanje Andalusie

vandaag open

3 van 5 (1 stem)

camperplaats Sanlucar de Barrameda (Ac parking)

Een prima camperplaats in Sanlucar-de-Barrameda met de naam Ac-parking op 50 meter van zee en plaats voor 60 campers groot of klein aan een goede prijs. In de dagprijs is inbegrepen lozen van vuil water of cassette toilet, water aanvullen en wifi. Voor 220 volt aansluiting moet extra betaald worden en er is een sanitair met toiletten, douches en wasmachine. Voor Uw inkopen heeft U 2 opties het is beide op 5 km van de camperplek naar Chipiona of het centrum van Sanlucar-de- Barrameda. Beide steden zijn goed voorzien van supermarkten, winkels, horeca maar ze zijn ook beide de moeite om eens te bezoeken.
Een prima camperplaats in Sanlucar-de-Barrameda met de naam Ac-parking op 50 meter van zee en plaats voor 60 campers. In de prijs begrepen lozen, aanvullen en voor 220 volt extra betalen.

adres

Camino de la Reyerta
11540 Sanlucar-de-Barrameda
Andalusie Spanje

gps

36.76140,-6.39575

prijs

€ 12,00 (2 personen + tax)

voorzieningen

water tanken
gratis
vuilwater lozen
gratis
cassette lozen
gratis
 220 volt
betalend

parkeerplaats

open 01 januari tot 31 december
60 plaatsen
onbeperkt verblijven
lengte geen beperking

contact info

Bent U eigenaar van deze camperplaats ?
Plaats een backlink en stuur een bericht om gratis Uw contact info te activeren.

meningen

3 van 5 (1 stem)
n°: es+04680

ander in Andalusie


Status online data ?

kies poll land

dinsdag 31 maart 2026

528

plaatsen

3081

stemmen

602

polls

94

meningen

kaart camperplaats Sanlucar de Barrameda (Ac parking)

Met de camper naar de Spaanse zon !

De camperplaatsen in Spanje bieden U een ideale methode om dit land per camper te ontdekken. Elke regio heeft verschillende soorten camperplekken, om aan ieders eis en smaak te voldoen. Hierbij kan U kiezen om te zonnen op de stranden van de Costa del Sol Costa Brava, Costa Blanca of wandelen in de natuur en reservaten zoals de Picos de Europa de Sierra Nevada of de Pyreneeën. Ook is er altijd wel een locatie in de buurt voor cultuur in steden zoals Madrid, Barcelona, Sevilla, Granada of Valencia. Welke plaats U ook kiest, U zal zich niet snel vervelen er is altijd wel wat te doen van kunst, architectuur, cultuur, sport of avontuur.

× Progressive Web App | Add to Homescreen

WebApp installeren, druk op het gelijke icon van Uw apparaat dan toevoegen aan startscherm. Progressive Web App | Share Button

Offline