Spanje Andalusie

vandaag open

3 van 5 (1 stem)

camperplaats Alcala la Real (camper park)

Een prima gelegen camperplaats op een boogscheut van het centrum van Alcala-la-Real met plaats voor 60 campers groot en klein. De voorzieningen voor het verversen van de camper zijn goed geregeld, gratis lozen van vuilwater of toilette en watertank aanvullen. Er zijn gescheiden sanitaire blokken voor mannen en vrouwen met gratis afwastafels, douches en toiletten. Was & droogmachine of 220 volt moet extra betaald worden. Het centrum met veel horeca, winkels en supermarkten is op loopafstand van de camperplek. Er is ook veel te bekijken in de omgeving zoals het Mota-Fort op 1000 meter hoogte met prachtig zicht over de regio, musea, monumenten en mooie pleinen.
Een prima gelegen camperplaats op een boogscheut van het centrum van Alcala-la-Real met plaats voor 60 campers. De camper voorzieningen in de prijs zijn lozen en watertank vullen, betalend 220 volt.

adres

Calle Guitarrista Pepe Ramos
23680 Alcala-la-Real
Andalusie Spanje

gps

37.45348,-3.92064

prijs

€ 12,00 (2 personen + tax)

voorzieningen

water tanken
gratis
vuilwater lozen
gratis
cassette lozen
gratis
 220 volt
betalend

parkeerplaats

open 01 januari tot 31 december
60 plaatsen
onbeperkt verblijven
lengte geen beperking

contact info

Bent U eigenaar van deze camperplaats ?
Plaats een backlink en stuur een bericht om gratis Uw contact info te activeren.

meningen

3 van 5 (1 stem)
n°: es+04370

ander in Andalusie


Voorstel camperplaats

voorstel
Beheerd U een leuke camperplek of weet U een mooie camperplaats doe een voorstel ?

kaart camperplaats Alcala la Real (camper park)

Met de camper naar de Spaanse zon !

De camperplaatsen in Spanje bieden U een ideale methode om dit land per camper te ontdekken. Elke regio heeft verschillende soorten camperplekken, om aan ieders eis en smaak te voldoen. Hierbij kan U kiezen om te zonnen op de stranden van de Costa del Sol Costa Brava, Costa Blanca of wandelen in de natuur en reservaten zoals de Picos de Europa de Sierra Nevada of de Pyreneeën. Ook is er altijd wel een locatie in de buurt voor cultuur in steden zoals Madrid, Barcelona, Sevilla, Granada of Valencia. Welke plaats U ook kiest, U zal zich niet snel vervelen er is altijd wel wat te doen van kunst, architectuur, cultuur, sport of avontuur.

× Progressive Web App | Add to Homescreen

WebApp installeren, druk op het gelijke icon van Uw apparaat dan toevoegen aan startscherm. Progressive Web App | Share Button

Offline