Spanje Galicie

vandaag open

3 van 5 (1 stem)

camperplaats Castro Caldelas (park)

De camperplaats in Castro-Caldelas gelegen aan de voet van het centrum van deze kleine stad er zijn 8 plaatsen voorzien voor campers. U heeft een prachtige view over de omgeving en de nodige faciliteiten zijn aanwezig om water of toilette te lozen en water aan te vullen op de loosplaats. Grenzend aan de camper parking is een kleine groene oase met picknick mogelijkheden en vanuit het parkje kan U direct naar het center. In de kleine gezellige dorpskern heeft U een supermarkt en de nodige horeca het is zeker de moeite om eens te bezoeken. U kan ook mooie wandelingen maken om te regio te verkennen.
De camperplaats in Castro-Caldelas gelegen aan de voet van het centrum van deze kleine stad er zijn 8 plaatsen voorzien voor campers. Faciliteiten om gratis water of toilette te lozen en water aan te vullen.

adres

Travesia da Devesa
32760 Castro-Caldelas
Galicie Spanje

gps

42.37471,-7.41795

prijs

gratis (verblijven & overnachten)

voorzieningen

water tanken
gratis
vuilwater lozen
gratis
cassette lozen
gratis
 220 volt
nee

parkeerplaats

open 01 januari tot 31 december
8 plaatsen
onbeperkt verblijven
lengte 9 meter

contact info

Bent U eigenaar van deze camperplaats ?
Plaats een backlink en stuur een bericht om gratis Uw contact info te activeren.

meningen

3 van 5 (1 stem)
n°: es+01790

ander in Galicie


Gratis app van Motorhomenet !

gratis app voor camperplaatsen

Waarom zou U de webapp gebruiken ?

De webapp is gratis, snel en steeds up-to-date voor Android of Apple toestellen.


kaart camperplaats Castro Caldelas (park)

Ontdek en verken Duitsland met de camper !

verkennen
Zoekt U naar een avontuurlijke, ontspannen manier om Duitsland te verkennen doe het met de camper. Elke deelstaat heeft eigen en verschillende soorten camperplekken, om aan diverse behoeften te voldoen. Duitsland is een prachtig land om te ontdekken met historische plaatsen en prachtige natuur. Er zijn camperplaatsen in iedere deelstaat die meestal geschikt zijn voor meerdere types camper en budget. Van de Noordzee tot de Alpen is er altijd wel een camperplaats die aan Uw wensen voldoet of aanspreekt. Wat U ook kiest, er is voor ieder altijd wel wat te beleven van kunst, architectuur tot sport of avontuur.

× Progressive Web App | Add to Homescreen

WebApp installeren, druk op het gelijke icon van Uw apparaat dan toevoegen aan startscherm. Progressive Web App | Share Button

Offline