Duitsland Baden Wurttemberg

vandaag open

3 van 5 (1 stem)

camperplaats Amtzell (Buechelwiesen)

In Amtzell op een prachtige locatie is een camperplaats Buechelwiesen met een mooi uitzicht op de heuvels met 27 ruime verharde plekken en een verzorgd grasveld rondom. Service in de parkeerprijs om vuilwater of toilet te lozen en watertank aan te vullen, extra betalen voor 220 volt aansluiting en een sanitaire gebouw met douche en toiletten. Naast de camperplaats is een bar-restaurant en het centrum van Amtzell met supermarkt ligt op ongeveer 4 km afstand maar de bakker komt in de morgen langs de camperparking om U te voorzien van vers brood.
In Amtzell op een prachtige locatie is een camperplaats Buechelwiesen met een mooi uitzicht op de heuvels met 27 ruime verharde plekken, een verzorgd grasveld rondom en een basisservice in de prijs.

adres

Buchel, 3
88279 Amtzell
Baden Wurttemberg Duitsland

gps

47.70865,9.76592

prijs

€ 13,00 (2 personen + tax)

voorzieningen

water tanken
gratis
vuilwater lozen
gratis
cassette lozen
gratis
 220 volt
betalend

parkeerplaats

open 01 januari tot 31 december
27 plaatsen
onbeperkt verblijven
lengte 11 meter

contact info

Bent U eigenaar van deze camperplaats ?
Plaats een backlink en stuur een bericht om gratis Uw contact info te activeren.

meningen

3 van 5 (1 stem)
n°: de+00290

ander in Baden Wurttemberg


Voorstel camperplaats

voorstel
Beheerd U een leuke camperplek of weet U een mooie camperplaats doe een voorstel ?

kaart camperplaats Amtzell (Buechelwiesen)

Populairste camperland is Frankrijk !

Frankrijk is de lieveling van velen het is dan ook de populairste bestemming voor camperreizen in Europa. Het land biedt een grote verscheidenheid aan gastronomie en activiteiten voor alle smaken en budgetten. Er zijn glooiende wijnvelden, ruige kustlijn, schilderachtige dorpjes of bruisende steden, iedereen vind zijn ding. Frankrijk heeft een groot netwerk van camperplaatsen, U heeft steeds keuze uit vele plekken in elke regio die geschikt zijn voor elk type camper en naar ieders smaak of eisen. Er is altijd wel iets te beleven van kunst, architectuur, sport, avontuur en of U nu houdt van de bergen, de stad, de zee of het platteland er is altijd wel een plaats die aan Uw wensen voldoet.

× Progressive Web App | Add to Homescreen

WebApp installeren, druk op het gelijke icon van Uw apparaat dan toevoegen aan startscherm. Progressive Web App | Share Button

Offline