Belgie Henegouwen

vandaag open

3.5 van 5 (2 stemmen)

camperplaats Doornik (centrum)

Op de camperplaats in Doornik centrum zit U goed om het historisch center te bezoeken met onder andere de Kathedraal, het Belfort, een middeleeuwse brug Le Pont des Trous, de torens van de stadsmuren, enz.. De camperparking is op een rustige plaats en afgesloten met een slagboom. De camperservice heeft alle voorzieningen om water aan te vullen, vuil water te lozen, cassette te ledigen en 220 volt. Voor andere zaken zoals supermarkt, restaurants, bars dit alles is te vinden op loopafstand van de camperplek. Reservatie en betalen gebeurt via de website en U krijgt dan een QR code voor de camperparking. Ook de dienst voor toerisme helpt U tijdens de openingsuren bij het reserveren en betalen het adres is Place Paul Emile Janson, 1 gelegen op 1 km van het camperpunt.
Op de camperplaats in Doornik centrum zit U goed om het historisch center te bezoeken er is plaats voor 12 campers. De service om water aan te vullen, vuil water te lozen of cassette te ledigen en 220 volt is in de prijs.

adres

Esp. Georges Grand
7500 Doornik
Henegouwen Belgie

gps

50.60555, 3.37814

prijs

€ 8,00 (2 personen + tax)
  € 10,00 van 01 mei t/m 30 sept

voorzieningen

water tanken
gratis
vuilwater lozen
gratis
cassette lozen
gratis
 220 volt
gratis

parkeerplaats

open 01 januari tot 31 december
12 plaatsen
48 uur verblijven
lengte 9 meter

meningen

3.5 van 5 (2 stemmen)
n°: be+02370

ander in Henegouwen


Voorstel camperplaats

voorstel
Beheerd U een leuke camperplek of weet U een mooie camperplaats doe een voorstel ?

kaart camperplaats Doornik (centrum)

Met de camper naar de Spaanse zon !

De camperplaatsen in Spanje bieden U een ideale methode om dit land per camper te ontdekken. Elke regio heeft verschillende soorten camperplekken, om aan ieders eis en smaak te voldoen. Hierbij kan U kiezen om te zonnen op de stranden van de Costa del Sol Costa Brava, Costa Blanca of wandelen in de natuur en reservaten zoals de Picos de Europa de Sierra Nevada of de Pyreneeën. Ook is er altijd wel een locatie in de buurt voor cultuur in steden zoals Madrid, Barcelona, Sevilla, Granada of Valencia. Welke plaats U ook kiest, U zal zich niet snel vervelen er is altijd wel wat te doen van kunst, architectuur, cultuur, sport of avontuur.

× Progressive Web App | Add to Homescreen

WebApp installeren, druk op het gelijke icon van Uw apparaat dan toevoegen aan startscherm. Progressive Web App | Share Button

Offline