Nederland Noord-Brabant

vandaag open

3.4 van 5 (9 stemmen)

camperplaats Heusden (De Wiel)

Camperplaats in Heusden aan jachthaven De wiel is een prachtige plek op een schiereiland tussen de haven en de Maas met plaats voor 25 campers. Voor de camper is er een nette serviceplaats voor het lozen van vuil water, cassette toilette en tanken vers water dit is ook in de prijs. Voor 220 volt moet wel extra betaald worden. Er is gratis wifi op het terrein en in een klein sanitair gebouw een wc en douche. U kan een plaats reserveren via de aan & uit app maar U kan ook aan de camperkiosk ter plaatse een camperplaats bekomen als er natuurlijk nog ruimte is. Via een voetgangersbrug kan U naar de bakker, diverse restaurants, bars op loopafstand of het centrum van Heusden met een supermarkt op ongeveer 2 km.
Camperplaats in Heusden aan jachthaven De wiel is een prachtige plek op een schiereiland tussen de haven en de Maas met plaats voor 25 campers. Serviceplaats lozen, tanken water is in de prijs en 220 volt is extra betalen.

adres

Scheepswerf, 4
5256 PL Heusden
Noord-Brabant Nederland

gps

51.73655,5.14355

prijs

€ 21,20 (2 personen + tax)
  € 22,20 van 1 juli t/m 30 september

voorzieningen

water tanken
gratis
vuilwater lozen
gratis
cassette lozen
gratis
 220 volt
betalend

parkeerplaats

open 01 januari tot 31 december
25 plaatsen
7 dagen verblijven
lengte 11 meter

contact info

Bent U eigenaar van deze camperplaats ?
Plaats een backlink en stuur een bericht om gratis Uw contact info te activeren.

meningen

3.4 van 5 (9 stemmen)
n°: nl+02570

ander in Noord-Brabant


Voorstel camperplaats

voorstel
Beheerd U een leuke camperplek of weet U een mooie camperplaats doe een voorstel ?

kaart camperplaats Heusden (De Wiel)

Populairste camperland is Frankrijk !

Frankrijk is de lieveling van velen het is dan ook de populairste bestemming voor camperreizen in Europa. Het land biedt een grote verscheidenheid aan gastronomie en activiteiten voor alle smaken en budgetten. Er zijn glooiende wijnvelden, ruige kustlijn, schilderachtige dorpjes of bruisende steden, iedereen vind zijn ding. Frankrijk heeft een groot netwerk van camperplaatsen, U heeft steeds keuze uit vele plekken in elke regio die geschikt zijn voor elk type camper en naar ieders smaak of eisen. Er is altijd wel iets te beleven van kunst, architectuur, sport, avontuur en of U nu houdt van de bergen, de stad, de zee of het platteland er is altijd wel een plaats die aan Uw wensen voldoet.

× Progressive Web App | Add to Homescreen

WebApp installeren, druk op het gelijke icon van Uw apparaat dan toevoegen aan startscherm. Progressive Web App | Share Button

Offline