Frankrijk Occitanie

vandaag open

3 van 5 (1 stem)

camperplaats Aigues Mortes (parking 4)

Er zijn verschillende camperplaatsen beschikbaar in Aigues-Mortes deze parking 4 is een camper parking voorzien op 50 campers. De camperplaats is gelegen naast de vestingmuren van Aigues-Mortes en afgesloten door een slagboom waar het rustig is om te overnachten. Voorzieningen voor zuiver water aan te vullen, afvalwater te lozen en cassette te ledigen zijn aanwezig, geen 220 volt aansluitingen, wel een openbaar toilet. Het is de ideale plek om de oude stad te bezoeken, daar vindt U diverse winkels, restaurants, bars en op wandelafstand een supermarkt.
Er zijn verschillende camperplaatsen beschikbaar in Aigues-Mortes deze parking 4 is een camper parking voorzien op 50 campers. In de prijs begrepen lozen en water aanvullen, toilet maar geen 220 volt.

adres

Boulevard Diderot, 44
30220 Aigues Mortes
Occitanie Frankrijk

gps

43.56579,4.19583

prijs

€ 22,00 (2 personen + tax)
betalen bankkaart

voorzieningen

water tanken
gratis
vuilwater lozen
gratis
cassette lozen
gratis
 220 volt
nee

parkeerplaats

open 01 januari tot 31 december
50 plaatsen
24 uur verblijven
lengte 10 meter

contact info

Bent U eigenaar van deze camperplaats ?
Plaats een backlink en stuur een bericht om gratis Uw contact info te activeren.

meningen

3 van 5 (1 stem)
n°: fr+01120

ander in Occitanie


Gratis app van Motorhomenet !

gratis app voor camperplaatsen

Waarom zou U de webapp gebruiken ?

De webapp is gratis, snel en steeds up-to-date voor Android of Apple toestellen.


kaart camperplaats Aigues Mortes (parking 4)

Met de camper naar de Spaanse zon !

De camperplaatsen in Spanje bieden U een ideale methode om dit land per camper te ontdekken. Elke regio heeft verschillende soorten camperplekken, om aan ieders eis en smaak te voldoen. Hierbij kan U kiezen om te zonnen op de stranden van de Costa del Sol Costa Brava, Costa Blanca of wandelen in de natuur en reservaten zoals de Picos de Europa de Sierra Nevada of de Pyreneeën. Ook is er altijd wel een locatie in de buurt voor cultuur in steden zoals Madrid, Barcelona, Sevilla, Granada of Valencia. Welke plaats U ook kiest, U zal zich niet snel vervelen er is altijd wel wat te doen van kunst, architectuur, cultuur, sport of avontuur.

× Progressive Web App | Add to Homescreen

WebApp installeren, druk op het gelijke icon van Uw apparaat dan toevoegen aan startscherm. Progressive Web App | Share Button

Offline