Frankrijk Normandie

vandaag open

3.3 van 5 (35 stemmen)

camperplaats Etretat (Maupassant)

Camperplaats op loopafstand van het centrum Etretat met ruimte voor 34 campers. De camper parking is voorzien van een in de prijs begrepen service voor het lozen van vuilwater of cassette toilet en betalend watertank aanvullen of een 220 volt aansluiting. In het centrum kan U genieten van de krijtrotsen aan de kust en de zee natuurlijk. Ook kan U alles verkrijgen om U te voorzien van levensmiddelen maar ook andere winkels, restaurants en bars zijn aanwezig. Wandelen en fietsen zijn hier een tijdverdrijf of gewoon rustig aan de camper.
Camperplaats op loopafstand van het centrum Etretat met ruimte voor 34 campers. De camper parking is voorzien van een in de prijs begrepen service voor het lozen en betalend water aanvullen of een 220 volt aansluiting.

adres

Rue Guy de Maupassant, 90-92
76790 Etretat
Normandie Frankrijk

gps

49.70016,0.21584

prijs

€ 11,00 (2 personen + tax)

voorzieningen

water tanken
betalend
vuilwater lozen
gratis
cassette lozen
gratis
 220 volt
betalend

parkeerplaats

open 01 januari tot 31 december
34 plaatsen
24 uur verblijven
lengte onbekend

contact info

Bent U eigenaar van deze camperplaats ?
Plaats een backlink en stuur een bericht om gratis Uw contact info te activeren.

meningen

3.3 van 5 (35 stemmen)
n°: fr+01090

ander in Normandie


Doel 2024 600 camperplaatsen

doel 2024

Woensdag 2 April 2025

Vandaag zijn er 528 camperplaatsen online, in 2024 al 89 camperplekken toegevoegd, nog 72 te gaan.


kaart camperplaats Etretat (Maupassant)

Met de camper naar de Spaanse zon !

De camperplaatsen in Spanje bieden U een ideale methode om dit land per camper te ontdekken. Elke regio heeft verschillende soorten camperplekken, om aan ieders eis en smaak te voldoen. Hierbij kan U kiezen om te zonnen op de stranden van de Costa del Sol Costa Brava, Costa Blanca of wandelen in de natuur en reservaten zoals de Picos de Europa de Sierra Nevada of de Pyreneeën. Ook is er altijd wel een locatie in de buurt voor cultuur in steden zoals Madrid, Barcelona, Sevilla, Granada of Valencia. Welke plaats U ook kiest, U zal zich niet snel vervelen er is altijd wel wat te doen van kunst, architectuur, cultuur, sport of avontuur.

× Progressive Web App | Add to Homescreen

WebApp installeren, druk op het gelijke icon van Uw apparaat dan toevoegen aan startscherm. Progressive Web App | Share Button

Offline