Frankrijk Hauts-de-France

vandaag open

3.5 van 5 (2 stemmen)

camperplaats Solre le Chateau (oude camping)

Op de oude camping van Solre le Chateau is nu een camperplaats. De plek is omgevormd naar een groene camperplek met 20 ruime plaatsen voor campers in een mooie rustige omgeving aan de sportvelden van de gemeente. De camperservice is perfect geregeld en U kan gratis vuilwater of toilette lozen, betalend water aanvullen en op 220 volt aansluiten. De betalingen verloop met jetons maar aan de loosplaats staat een apparaat om met Uw bankkaart jetons te kopen. De camperparking is op 500 meter van het centrum met bars, restaurants en supermarkt.
Op de oude camping van Solre le Chateau is nu een camperplaats. De plek is omgevormd naar een groene camperplek met 20 ruime plaatsen voor campers en een complete service gratis.

adres

Rue Leo Lagrange, 94
59740 Solre-le-Chateau
Hauts-de-France Frankrijk

gps

50.17861,4.09056

prijs

gratis (verblijven & overnachten)
betalen bankkaart

voorzieningen

water tanken
betalend
vuilwater lozen
gratis
cassette lozen
gratis
 220 volt
betalend

parkeerplaats

open 01 januari tot 31 december
20 plaatsen
48 uur verblijven
lengte geen beperking

contact info

Bent U eigenaar van deze camperplaats ?
Plaats een backlink en stuur een bericht om gratis Uw contact info te activeren.

meningen

3.5 van 5 (2 stemmen)
n°: fr+03650

ander in Hauts-de-France


Gratis app van Motorhomenet !

gratis app voor camperplaatsen

Waarom zou U de webapp gebruiken ?

De webapp is gratis, snel en steeds up-to-date voor Android of Apple toestellen.


kaart camperplaats Solre le Chateau (oude camping)

Met de camper naar de Spaanse zon !

De camperplaatsen in Spanje bieden U een ideale methode om dit land per camper te ontdekken. Elke regio heeft verschillende soorten camperplekken, om aan ieders eis en smaak te voldoen. Hierbij kan U kiezen om te zonnen op de stranden van de Costa del Sol Costa Brava, Costa Blanca of wandelen in de natuur en reservaten zoals de Picos de Europa de Sierra Nevada of de Pyreneeën. Ook is er altijd wel een locatie in de buurt voor cultuur in steden zoals Madrid, Barcelona, Sevilla, Granada of Valencia. Welke plaats U ook kiest, U zal zich niet snel vervelen er is altijd wel wat te doen van kunst, architectuur, cultuur, sport of avontuur.

× Progressive Web App | Add to Homescreen

WebApp installeren, druk op het gelijke icon van Uw apparaat dan toevoegen aan startscherm. Progressive Web App | Share Button

Offline