Frankrijk Hauts-de-France

vandaag open

3.4 van 5 (16 stemmen)

camperplaats Gravelines (jachthaven)

Netjes aangelegde en goed onderhouden camperplaats aan de jachthaven van Gravelines. De camperplaatsen kunnen alleen betaald worden doormiddel van een creditkaart aan de automaat. Op deze camper parking is geen enkele camperservice buiten vuilcontainers maar op ongeveer 1km heeft U wel de mogelijkheden om betalend te lozen en vers water te tanken. Het centrum, bakker en diverse supermarkten zijn in de onmiddellijke omgeving terug te vinden.
Netjes aangelegde en goed onderhouden camperplaats aan de jachthaven van Gravelines. Betalen kan alleen doormiddel van een creditkaart aan de automaat zonder service, maar op 1km kan U betalend lozen en vers water tanken.

adres

Rue du Port
59820 Gravelines
Hauts-de-France Frankrijk

gps

50.98875,2.12263

prijs

€ 7,50 (2 personen + tax)
betalen bankkaart

voorzieningen

water tanken
betalend
vuilwater lozen
gratis
cassette lozen
gratis
 220 volt
nee

parkeerplaats

open 01 januari tot 31 december
40 plaatsen
7 dagen verblijven
lengte 9 meter

contact info

Bent U eigenaar van deze camperplaats ?
Plaats een backlink en stuur een bericht om gratis Uw contact info te activeren.

meningen

3.4 van 5 (16 stemmen)
n°: fr+01250

ander in Hauts-de-France


Gratis app van Motorhomenet !

gratis app voor camperplaatsen

Waarom zou U de webapp gebruiken ?

De webapp is gratis, snel en steeds up-to-date voor Android of Apple toestellen.


kaart camperplaats Gravelines (jachthaven)

Met de camper naar de Spaanse zon !

De camperplaatsen in Spanje bieden U een ideale methode om dit land per camper te ontdekken. Elke regio heeft verschillende soorten camperplekken, om aan ieders eis en smaak te voldoen. Hierbij kan U kiezen om te zonnen op de stranden van de Costa del Sol Costa Brava, Costa Blanca of wandelen in de natuur en reservaten zoals de Picos de Europa de Sierra Nevada of de Pyreneeën. Ook is er altijd wel een locatie in de buurt voor cultuur in steden zoals Madrid, Barcelona, Sevilla, Granada of Valencia. Welke plaats U ook kiest, U zal zich niet snel vervelen er is altijd wel wat te doen van kunst, architectuur, cultuur, sport of avontuur.

× Progressive Web App | Add to Homescreen

WebApp installeren, druk op het gelijke icon van Uw apparaat dan toevoegen aan startscherm. Progressive Web App | Share Button

Offline