Luxemburg Grevenmacher

vandaag open

3 van 5 (1 stem)

camperplaats Junglinster (jeugdhuis)

Achteraan een parking in Junglinster is een kleine camperplaats met gereserveerde plaatsen voor 3 campers, gratis camperservice voor het lozen van vuilwater of toilet en betalend water aanvullen of 220 volt aansluiting. De camper parking is geschikt om het centrum van Junglinster te bezoeken of om inkopen te doen, achter de camperplek zijn diverse supermarkten, winkels en horeca. U kan in de directe omgeving mooie wandelingen maken er zijn 27 wandelroutes beschikbaar met 250 km aan wandelweg.
Achteraan een parking in Junglinster is een kleine camperplaats met gereserveerde plaatsen voor 3 campers, service gratis voor het lozen en betalend water aanvullen of 220 volt.

adres

Rue Emile Nilles, 1
6131 Junglinster
Grevenmacher Luxemburg

gps

49.70421,6.25118

prijs

gratis (verblijven & overnachten)

voorzieningen

water tanken
betalend
vuilwater lozen
gratis
cassette lozen
gratis
 220 volt
betalend

parkeerplaats

open 01 januari tot 31 december
3 plaatsen
24 uur verblijven
lengte 8 meter

contact info

Bent U eigenaar van deze camperplaats ?
Plaats een backlink en stuur een bericht om gratis Uw contact info te activeren.

meningen

3 van 5 (1 stem)
n°: lu+04610

ander in Grevenmacher


Gratis app van Motorhomenet !

gratis app voor camperplaatsen

Waarom zou U de webapp gebruiken ?

De webapp is gratis, snel en steeds up-to-date voor Android of Apple toestellen.


kaart camperplaats Junglinster (jeugdhuis)

Populairste camperland is Frankrijk !

Frankrijk is de lieveling van velen het is dan ook de populairste bestemming voor camperreizen in Europa. Het land biedt een grote verscheidenheid aan gastronomie en activiteiten voor alle smaken en budgetten. Er zijn glooiende wijnvelden, ruige kustlijn, schilderachtige dorpjes of bruisende steden, iedereen vind zijn ding. Frankrijk heeft een groot netwerk van camperplaatsen, U heeft steeds keuze uit vele plekken in elke regio die geschikt zijn voor elk type camper en naar ieders smaak of eisen. Er is altijd wel iets te beleven van kunst, architectuur, sport, avontuur en of U nu houdt van de bergen, de stad, de zee of het platteland er is altijd wel een plaats die aan Uw wensen voldoet.

× Progressive Web App | Add to Homescreen

WebApp installeren, druk op het gelijke icon van Uw apparaat dan toevoegen aan startscherm. Progressive Web App | Share Button

Offline